Co jste dělal 5. února?

Ta fotka je….fantastická, může za můj následující příspěvek na mé stránce ,,,Pro Mimo.ň“

-Co jste dělal 5.února? –
-Nevím.-
-Přiznejte se !-
-No…5.října jsem objímal někoho kdo mi roztrhal srdce na malé kousky popsaného papíru a všechny je vyhodil do vzduchu ,vítr je odvál, přesně jako tu chvíli, kdy jsem se díval za odjíždějícím autem a Ty jsi se usmívala.

2 komentáře: „Co jste dělal 5. února?

 1. Čtu to teď teprve… díky za reakci a krásný text. Fotky (obě) na blogu jsou moje. Fotím hodně, už ne “jako-Japonec”, ale furt dost. Každopádně – černý pes běhá zjevně jinudy a paralelním vesmírem se vznášejí útržky (bílého) ticha.

  Líbí se 1 osoba

 2. Dobrý večer, není zač, ale teď … tyhle náhody. Zajišťuji teď pro jednu dívku z Connecticutu…/to zní zvláááštně, tak správně praštěně, pojedu pro ni na expedici do podzemí, až ho otevřou, už jsem tam byl, vzal mne tam p. farář velehradský a nechal mne tam zamčeného půl hodiny, sám v podzemí, mám z toho Poet Video / fotografie Velehradu, baziky, zajímavost, ona dělá úžasný výzku,Tina, a musel jsem tam poslat kamaráda Schroedingera:)nafotil mi to a sám jsem si říkal- MUsím se jít podívat na ten hřbitov tam v kopci, teď na jaře…
  Podívám se na Vaše fotografie a spadne mi čelist.Až ji posbírám, zubím se , tohle se mi stává pořád, a prosím pozor, je to nakažlivější než virus pana Schroedingera ,, Kovík.“ Nebo jeho mutace ,,Šťovík.“ Ten je o poznání kyselejší 🙂 Zase blouzním !
  Díky ze nečekané zpestření večera:)
  A i ty ,,coury“ fotky jsou pěkné a povedené a vůbec !:)
  Hezký večer!

  Líbí se 1 osoba

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s