Malé Zuby v Kaštanu !

Crowley - princezna mecu

Malé zuby, Vrámci možností

Obrázek

Komornější variace kapely Zuby nehty a její punk-folkoví hosté

Zuby bez nehtů? MALÉ ZUBY je rocková skupina z Prahy pozůstávající z Marky Míkové (Zuby nehty) na klávesy, Pavly Jonssonové (Dybbuk) na basu a Jany Kaplanové (Traband) na bicí. Hrají vlastní písně.

VRÁMCI MOŽNOSTÍ je fun punk-folková kapela z Tábora, která vznikla kolem roku 2000. Ono „kolem“ naznačuje, že skupina o sobě úmyslně nedává příliš vědět na internetu. Funguje v režimu utajení.
Hlavní duše skupiny, Bahňák, občanským jménem Radek Dvořák, vystudoval Konzervatoř J. Deyla, obory kytara a baskytara. Kytaru vyučuje.

Tajemný soubor z Tábora se stal bratrskou skupinou Malých Zubů v roce 2018. Od té doby spolu často koncertují, provozují busking a vůbec se přátelí, také proto, že Bahňák je manažerem Malých Zubů. Písně jako Housenky či Dita z holobyta patří mezi národní fun punkové poklady.

Crowley - princezna mecu
https://probud.se/tarot1/crowleyho-tarot/mee/1029-crowleyho-tarot-mala-arkana-princezna-me

,,Tento symbol odráží potřebu nápady realizovat a ne o nich jen mluvit. Princezna mečů ztělesňuje stav vědomí, ve kterém jsou slova spojena s uskutečněním. Praktické myšlení vyžaduje, aby za odhodláním vyjádřeným slovy následovala konkrétní realizace myšlenky.

http://kastan.unijazz.cz/events/rezervace/?ID=2058

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s