,,Císařovna“

Cesta roku 2022 je druhý ,,Mág“ a ,,Císařovna“, každé slovo platí.

Crowley - 3 - cisarovna

,,Během roku ve znamení Císařovny prožívají jednotlivci potřebu ujasnit si, co je pro ně citově důležité. Během tohoto roku budete ve svém životě potkávat lidi, kteří vám ukáží, co po citové stránce potřebujete. Tento rok se výborně hodí k tomu, abyste:

1) skoncovali s přílišným dáváním se druhým a s přehnanými sklony k citové obraně;

2) vyřešili záležitosti spojené s mateřstvím, a nebo aby se zahojila bolavá místa, která povstala z vašeho vztahu k matce nebo k osobám, jež ve vašem životě hrály podobnou roli;

3) pokusili se vyniknout v profesích a na vůdčích pozicích, kde je možné projevit osobní sílu, která povstává z jednoty mysli a srdce; a konečně

4) aby byl váš život bohatší na krásu, harmonii, přirozenost a vnímavost.


Pokud se Císařovna ocitne na začátku růstového cyklu , začíná devítiletý cyklus růstu ve znamení Venuše neboli Stezka srdce. Po devět let bude vaše životní pouť pod vládou Venuše, tedy Císařovny neboli archetypu Matky Země. Je to cyklus, který se nejlépe hodí k tomu, aby člověk následoval své touhy a hlas svého srdce.

Slova „měl bych“, ať už se týkají čehokoli, se tu neuplatní.

Každé jednotlivé slovo.

Tomuto cyklu srdce říká: „Teď přišel můj čas.“ Císařovnin cyklus je obdobím, kdy se jisté druhy tvůrčí činnosti stávají vášní a kdy pro vás budou mít smysl jen citově hluboké vztahy. Tato doba se také výborně hodí k tomu, abyste uzdravili své vztahy s důležitými ženami svého života, které byly doposud plné nedorozumění.

Teď přišel můj čas.

Svět se změnil, proč se nezměníme i my ?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s