Znovu.

Znovu- od nikoho neopisuji a nehodlám s tím začínat.

Jen se musím občas ujistit a napsat tyto slova, protože jsem právě poslouchal zbrusu novou kapelu a všechny tóny byly...odněkud známé...název, slova. Při dnešní houstnoucí síti je asi nemožné se vyhnout kontrole všeho, děje se to neúmyslně, jsou mezi námi ale i bastardi, kteří nápady kradou, ať se jimi zalknou 

 Myslím, že u každé tvorby je důležitý být svůj , vždy udělat něco nečekaného a Ideaspace, jak ji vidí Alan Moore, je někdy pustina a někdy velkoměsto, my vlastně žijeme uvnitř témat, nápadů, je to na každém jedinci a já miluji Tebe jako nikdo jiný...takže chci být originální.
Udělat pro Tebe to, co nikdo předtím.

Again, I'm not writing from anyone and I'm not going to start with that.

I just have to make sure and write it sometimes, because I was just listening to a brand new band and all the tones were ... familiar ... name, words. With today's thickening network, it is probably impossible to avoid controlling everything, it happens unintentionally, but there are also bastards among us who steal ideas, let them choke on them.

 I think it's important to be your own in every creation, always do something unexpected and Ideaspace as Alan Moore sees it is sometimes a wasteland and sometimes a big city, we actually live within themes, ideas, it's up to each individual and I love you like no other. ..so I have to be original.
Or dead.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s