Pár slov k…

Pár slov k … https://midianpoet.com/2021/09/23/real-poet-video-with-story-for-what-elsefor-you-my-everything/

…setkal jsem se názory, že je video trochu moc…násilné…. podle mě není, je to JEN příběh o tom, jak poručík v zelené mikině vyslýchá vězně, když slyší co mu řekne, nezvládne to a zmáčkne spoušť pistole, je to jen zkrat toho poručíka, vyslýchajícího, …….na fotkách v pozadí, z mé zahrady je vidět dům Aloise Grebeníčka, skutečného vyšetřovatele STB, který sice nikoho nezabil, ale podle svědecky doložených výpovědí vězně v UH věznici mučil….

…když jsem to napsal, najednou to bylo už kompletní , úhly kamery, střihy, zvuk výstřelu, spoušť VZDUCHOVKY ,všechno, VIDEO NENÍ skutečné, je možná jen trochu syrové, …..mezi napsáním a natočením uběhlo pár minut… takový život přece je, jsou hrůzy, války, bombardování, touha po moci, která nutí lidi jít přes mrtvoly…nebo ne?, někdy se dějí věci , které nemáme v rukou a nemůžeme je nijak ovlivnit….ZLO, ne ďábel, satan, jsme to my lidé, zlo v nás….

To co cítím k Tobě, je pravý opak. Dobro, Naděje, Láska.

…a vždy, udělej přece něco, co od Tebe nikdo nečeká, celou dobu střízlivý,jak jinak bych to video mohl dokončit a publikovat, jen jsem to hrál.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s