První poslech …

…nahrávek z pyramidy…a…čekal jsem všechno, jen ne tohle. Bylo to Pyramidou, není pochyb.

Dvě básně, Oči jednorožce, pro Tebe a Tichý výkřik, experimentální záležitost, pro Gabrielu Milton, s překvapením, napříč kontinenty.

Červen, teplo.

A karta Crowleyho Tarotu na samotné čtení…

Co dodat.

Princezna disků

MISTROVSTVÍ TVOŘIVOSTI A SCHOPNOSTI VYTVÁŘET NOVÉ FORMY

Princezna disků je zobrazena jako těhotná žena, která zosobňuje mistrovství tvůrčí síly. Je to žena, která má za sebou cestu pokrytou trnitými keři a která se nebojí stál na sopce. Nese v sobě nový život, jenž se v ní po nějaký čas vyvíjel a rostl. Je oplodněná a je bohatší buď o nově rozpoznanou podobu svého ,já‘\ a nebo o nový životní styl, tvůrčí projekt či o novou lidskou bytost. Průkopnický duch je naznačen její korunou ve znamení Berana (rohy na koruně). Had na rameni, který postupně přechází v hermelínový plášť, symbolizuje její zemitou a prastarou touhu tvořit.
Princezna disků touží po tom vytvářet nové struktury, které jsou v harmonii s její nejvnitřnější podstatou (zářící hůl s krystalem). Je rozhodnutá uskutečnit sklizeň (podstavec tvořený snopy, o který se opírá) v souladu s vesmírnými energiemi (lotosový květ se symbolem jin/jang uprostřed). Tvůrčím způsobem se zabývá otázkami mateřství nebo otázkami týkajícími se její vlastní matky.

Pokud vás tato karta přitahuje, může se tím projevovat vaše touha pomoci mladé ženě, aby svému životu dala nové dimenze. Nebo tím může být naznačena vaše pomoc při řešení otázky mateřství.

Pro muže tato karta zosobňuje tvořivou složku ženského aspektu jejich duše, zvané anima, toužící zrodit nový život, který vskrytu už nějakou dobu zrál. .

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s