Minor coincidences. Drobné náhody.

Drobné náhody…nejen pokračují, jsou všude. Napíši na své stránky, sem, že pobyt v Darkově budu brát jako exil v Tangeru.

Na snídani je ,,MAROCKÁ“ pomazánka.

Jsem na elektroléčbě zraněné nohy, ticho, samostatné oddělené kóje, najednou se ozve zpěv…arabsky..docela dlouho..jsou zde léčeni i pacienti z Dubaje…teď.


Dobrá…ovšem stále slabá káva.

Jdu si k Vietnamci do prodejny koupit sešit na psaní, nemám…řekne mi ,že nemá v obchodě nic takového, neprodává. Ok. Chodím kolem regálů… v duchu si říkám-začal bych dělat na konečné verzi Mapy kontinentu Tvého srdce, po roce, je to tady, konec…a zastavím se před regálem plným zbožím a padne mi pohled na…samozřejmě, je to ten sešit který potřebuji, linkovaný…obal je však…drobná náhoda.

Minor coincidences … not only continue, they are everywhere. I will write on my website, here, that I will take my stay in Darkov as an exile in Tangier.
There is a „MOROCCAN“ spread for breakfast.
I am on electrotherapy for injured legs, silence, separate separate cubicles, suddenly there is a singing … Arabic … patients from Dubai are also being treated here … now.
Good … but still weak coffee.
I’m going to the Vietnamese to buy a writing notebook, … he tells me he doesn’t have anything like that in the store, he doesn’t sell. Ok. I walk around the shelves … I say to myself – I would start working on the final version of the Map of the Continent of Your Heart, after a year, it’s here, it’s over … and I stop in front of a shelf full of goods and I get a look at … of course, it’s the notebook I need, lined … but the cover is … a minor coincidence.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s