Nahrávání ve Studiu Shaark dokončeno.

Paul Speckmann dnes ve Studio Shaark dokončil nahrávání vokálů pro připravované album, na němž spolupracuje s Rogga Johansson – Encyclopaedia Metallum: The Metal Archives (metal-archives.com) . Mohl jsem být u toho:

Opravdu neuvěřitelný zážitek, být u vzniku hudebního alba. Být při tom. Hudba Mr.Johanssona je velmi povedená, skvěle se doplňuje s Paulovými texty, s jeho zpěvem. Titulní píseň ,,Beneath the bleeding sky “ je , jak jsem již několikrát napsal, pecka překračující hranice žánrů. Stejně tak ostatní skladby.

Díky, Paule , za nevšední zážitek.

Přeji Vám , ať je album posluchači dobře přijato, ať si najde tu správnou cestu k lidem. Nejsme všichni jen Pokusná morčata v lidské formě, jak zní název hitového songu z alba, jdeme si za svými sny, rveme se o každou minutu, o každou píď země, o každý okamžik. Co jiného v podělané Covidové době zbývá . Nahrávání je dokončeno.

Pro mne pobyt ve Studio Shaark teprve začne, chci v něm zkusit nahrát svou poezii, pro Tebe, dívko, ale to až někdy jindy, nyní proběhne závěrečný mastering ve Švédsku a za několik týdnů bude album na světě.

Poslech doporučuje Mr. Speckmann!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s