Paul Speckmann ve Studiu Shaark…po čtvrté.

Nahrávaly se poslední dva songy, devět a deset, z připravovaného alba dvojice Johansson a Speckmann. Rychlé , dobře napsané…hudba otevřená všem lidem ochotným naslouchat, ochotným zkusit něco nového. Marně jsem přemýšlel , co mi připomíná, Rogga ji složil skutečně originálně, přitom je tvrdá, melodická, nečekané změny tempa, důrazná, ale i pomalejší, stále originální. Příští týden se vokály snad doladí, třeba ne, jde možná jen o poslední symbolickou návštěvu. Small fix. Rogga poslal ze Švédska hudbu, Paul ji otextoval, nazpíval,nahrál .

Být při tom, bylo jako sedět v první řadě na zápasu Rockyho a Apolla Creeda, několik úžasných hodin, sledovat Paula při práci znamená učit se od profesionála. Věty :- Zkusme to ještě jednou, umím to lépe!- a – Vím, že to umím lépe !!!- by si měl opakovat každý. Když nebyl spokojený , s jedním slovem, jeho výslovností, jeho načasováním, opakovalo se, s Pavlem se znají delší dobu, takže všechno proběhlo v dobré náladě, atmosféře,můžu jen doufat, že jsem malinko přispěl, celkové pohodě při nahrávání alba…najednou se z nahrávací místosti ozvalo….-Number nine…song number nine …number nine…Beatles! – Paul má smysl pro humor .

A pak –

Jsem rád, že jsem mohl být při tom, přeji Vám ať dokončovací práce proběhnou stejně jako natáčení, přeji albu správný obal, booklet, grafiku, dobrý marketing a hudba se vydá mezi lidi, vždyť v době podělaného Covidu a milionu nařízení a kontrol , my všichni jsme tak trochu…Guinea pigs in human form, Beneath the bleeding sky !!!

A snad příště, jednou… , budu ve Studio Shaark číst pro Tebe i já. Je to reálné.

Život…nepřináší nám nečekaná překvapení ?

Ano.

Paul Speckmann ve studiu… – Midian Poet

Second tour in The Studio Shaark today. – Midian Poet

Třetí expedice s Paulem Speckmannem. – Midian Poet

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s